Halı Temizliği

Hijyen Ve Kaliteli Yıkamada Yanınızdayız

Halı temizliği yılda en az 1 kere yıkanarak yapılmalıdır. Bildiğiniz gibi halıdaki akar ve maytlar kısa zamanda çoğalmakta ve insan sağlığını tehdit etmektedir. Bu açıdan bakıldığında yılda 1 değil 6 ayda 1 yıkanmalıdır. Ancak bu çok mümkün olmadığı için genelde tüketiciler yılda 1 kere halılarını yıkamaya vermektedir.

halı temizliği

 

Halınızı hangi firmaya vereceksiniz?

Halılarınızı yıkatmaya karar verdiniz, peki halı yımacınızı nasıl seçeceksiniz? Bu konuda dikkat edeceğiniz husus firmanın tecrübesi, firmanın gerçekten belirttiği adreste yer alması ve garantisi olacaktır. Bu konular en önemli ve eb sık şikayet edilen konulardır.

Sağlık için Zamanında halınızı yıkatın

Çocuklarınızın sağlığı için halıların temizlenmesinde  önemli olan  ve hijyen sağlayan ürünlerle halılarınız kaliteli ve pırıl pırıl yıkanmakta ve adresinize kısa sürede teslim edilmektedir. Gözle görülmeyen tozların yol açtığı hastalıklar akciğerler ve solunum rahatsızlıklarının neden olduğu halıların gerekli şekilde yıkanıp kullanılması önem taşımaktadır.  Kurtköy halı yıkama uzman personelleri tarafından  özel makinelerle halı içine biriken tozlar emilerek kaliteli bir şekilde temizliği sağlanmakta ve müşteri sağlığı göz önünde tutularak kullanılan kimyasal maddelere özen gösterilmektedir.

İhtiyacınız olan her zamanda halı yıkama firmamızı arayarak adresinizden alınmak suretiyle halılarınız temizlenip yıkanır ve özel kurutma alanlarında kurutularak kısa zamanda tekrar adresinize zarar görmeden teslim edilmektedir. Her halı modeline ve markasına uygun olarak yıkama işlemi yapılmakta ve uygun fiyatlarda yıkama hizmeti verilmektedir.